Kantin Kafeterya Takip ve Devir Programı

Kantin Kafeterya Takip ve Devir Programı; okullarda, spor merkezlerinde, kurum kantinleri gibi işletilen yerler için geliştirilmiştir. Yazılımda mal tanımlama, marka, tür tanımlama ve devir işlemleri yapılabilmektedir.

Programı denemek için tıklayınız!

Shopier üzerinden güvenli Lisans satın almak için tıklayınız!

Mal Giriş ve Devir Formu;

Mal giriş ve devir formunda; mal tanımlama, firma tanımlama ve diğer bilgiler girilerek mal girişi yapılabilimektedir. Fiyat, KDV, miktar gibi bilgiler girilirken otomatik hesaplama yapılır. Ayrıca günlük olarak karalama not tutabilir, dilediğiniz tarihin notunu tekrar görebilirsiniz. Program kapatılırken notlar otomatik olarak kaydedilir.

Listeleme bölümünde tüm mallar türlerine, yılına, ayına göre listelenebilmektedir.

Programı denemek için tıklayınız!

Kurulum videosu izlemek için lütfen tıklayınız!

Lisanslama:

Programın demo sürümü tam sürümüm ile aynı özelliktedir, sadece zaman sınırlaması mevcuttur. Lisans aldıktan sonra bilgisayarınıza kurduğunu demo programı lisans girerek aynen kullanmaya devam edebilirsiniz. Bilgisayarınız için lisanslamak için “Lisans Anahtarı” kopyalarak bize gönderiniz. Lisans satın alma işlemlerinden sonra size “Lisans Numarası” gönderilecektir.

Shopier üzerinden güvenli Lisans satın almak için tıklayınız!

İletişim için nakitasarim@gmail.com adresine elektronik posta gönderebilir yada iletişim bölümünden bize yazabilirsiniz.