Spor Okulu Aidat Takip Programı

Hilspot spor okulu ve aidat takip programı: Kulübünüze veya okulunuza üye olan sporcu kayıtlarını, aidatlarını, işletmenizde çalışan personel bilgilerini ve maaş verilerinizi, kasa durumu, sporcu yoklamaları, antrenmanlarını programlayıp takip edebileceğiniz bir yazılımdır. Eski verilerinizi de Excel’den yükleyebilirsiniz.

Hilspot spor okulu programının tek bir bilgisayar üzerinden kullanılabilen Tek Kullanıcılı Spor Okulu Programı versiyonu, bir de bir merkezi veritabanı üzerinden bir çok kullanıcı ve hatta İnternet ile uzak bağlantı ile kullanılabilen Çok Kullanıcılı Hilspot Spor Okulu Pro Programı mevcuttur. Çok kullanıcı programı; Teamviewer üzerinden özel olarak kurulumuna yardımcı olunmaktadır.

  • Spor okulları daha çok çocuklara yönelik olduğundan programda yasal  veliye yönelik kapsamlı veri girişi formları tasarlanmıştır.
  • Spor okullarında özellikle bağlı bulunduğu federasyona yönelik matbu formların kolay oluşturulabilmesi için programda hazır MS Word dokümanları kullanılmıştır.
  • Sporcuların durumlarını istediğiniz sayıda ve tipte oluşturup takip edebilirsiniz.
  • Farklı spor okullarını, branşları, bağlı Antrenör ve seansları rahatlıkla takip edebilir ve raporlama yapabilirsiniz.
  • Sporcunun bağlı bulunduğu spor okulu, antrenör ve/veya seansa göre arama yapabilir sporcu listeleri ve yoklama listeleri oluşturabilirsiniz.
  • Özellikle aidat takip ve ödeme takibi konusunda tüm detaylar düşünülmüş ve basitleştirilmiştir.
  • Antrenörlerin sporcuları daha objektif takip edebilmesi için yetenek takip modülü geliştirilmiştir.
  • Daha büyük organizasyonlar için kafeterya modülü mevcuttur.
  • Spor okulunun gelir gider takibi için tüm girdi ve çıktıları kendinize özel değişiklikler mümkündür.
  • Eski Excel’de tuttuğunuz kayıtları programa yükleyebileceğiniz bölümler mevcuttur.

Hilspot Spor Okulu/Salonu Programı indir

Yukarıdaki linkten programı indirip demo süresince deneyebilirsiniz. Demo sürümü lisanslı sürümün tüm özelliklerini kapsamaktadır. Sadece süre sınırlaması vardır. Demo süresince girdiğiniz kayıtları sadece lisans girerek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yazılım lisansını güvenli Shopier.com üzerinden kredi katı ile de satın alabilirsiniz.

HİLSPOT SPOR OKULU PROGRAMI SATIN AL

Not:  Lütfen lisans bilgisi için ve her türlü görüş/öneri/eleştiri için bize ulaşınız.

Daha önceden Spor Okulu programını kullananlar için, veri kayıtları kayıp olmadan programın yeni versiyonunu buradan güncelleyebilirler.

Program Lisanslama:


Programı shopier üzerinden satın aldıktan sonra, lisanslama için Ayarlar menüsünden Lisans Kontrolü’nü tıklayınız. Gelen formdaki Program Anahtarını hilspot@gmail.com adresine yollayınız. Daha sonra size lisans yollanacaktır.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.